top of page

ייעוץ בתחום בינה מלאכותית

Services.png
כמי שפועל בתחום הטכנולוגיה והחדשנות מזה שנים רבות, אני עוקב אחר התפתחות תחום הבינה המלאכותית עוד מימיו הראשונים.
התחום מתפתח בקצב מסחרר ומייצר יישומים חדשים כמעט מדי יום - חלקם שימושיים וחלקם פחות.
אני מספק ייעוץ אישי לאנשים וחברות המעוניינים לאמץ טכנולוגיות בינה מלאכותית. במסגרת הייעוץ אני עורך מיפוי צרכים, בוחן את ההתאמה לפתרונות בינה מלאכותית קיימים וממליץ על אימוץ הכלים הרלוונטיים עבור הלקוח.‏
הייעוץ שלי מבוסס על היכרות עמוקה עם התחום ועם מגוון הפתרונות הזמינים כיום בשוק כדי להתאים את הפתרון האופטימלי לכל לקוח.

ייעוץ ארגוני ותהליכי עבודה


במהלך הקריירה שלי שמשתי בתפקידי הנהלה שונים במגוון חברות, החל מחברת ענק בינלאומית בה כיהנתי כסמנכ"ל לתפעול ומכירות ועד חברות קטנות ובינוניות במגזר הפרטי להן אני משמש בתפקיד ניהול חיצוני.
רכשתי ניסיון רב בליווי תהליכי שינוי בארגונים, הטמעת שיטות ניהול חדשות, שיפור תהליכי עבודה וייעול פעילויות.
אני מספק ייעוץ אסטרטגי ואופרטיבי להנהלות, מנהלים ועובדים בנושאי ארגון ושיפור תהליכי עבודה. הייעוץ כולל מיפוי מצב קיים, זיהוי צווארי בקבוק, המלצה על שינויים נדרשים וליווי בשלבי היישום.‏

ניהול וליווי פרויקטים

ליווי תהליך קראטיב

creative services_edited_edited.png
תהליך קריאטיב מבחינתי יכול להיות הן לקמפיין שיווקי, הן למוצר טכנולוגי והן לשינוי ארגוני. החשיבה והתהליכים מתחילים מאותה נקודה - היצירתיות.
לאורך השנים הייתי מעורב ומוביל תהליכי קריאטיב במגוון תחומים ואני מביא לעולם הזה מצד אחד ניסיון וראייה רחבה, ומצד שני המון יצירתיות וחשיבה שונה ומקורית.
לעיתים פרוייקט שלם תלוי ויכול להצליח, או לא, בתהליך קריאטיב
י נכון שמהווה הבסיס והיסודות לכל תהליך יצירה.
זהו תהליך יצירתי שאמור ליצור "יש מאין" תוך שימוש בניסיון בתחום הרלוונטי, בהפעלת הדימיון ובמעוף מחשבה.
 
בעל ניסיון עשיר של למעלה מעשור בניהול וליווי פרויקטים טכנולוגיים ועסקיים מגוונים, החל מפרויקטי פיתוח תוכנה וחומרה, ועד פרויקטי שיווק, מכירות וקמפיינים יצירתיים משולבי AI.
אני מגדיר יעדים ברורים לפרויקט ודרכי פעולה, בונה תוכנית עבודה מפורטת עם לוחות זמנים, מגייס ומנהל משאבים וכוח אדם נדרשים ועוקב אחר התקדמות הפרויקט עד להשלמתו המוצלחת תוך עמידה במטרות שהוגדרו.
שירותי ניהול הפרויקט כוללים: אפיון דרישות, תכנון, בקרה וניטור, ניהול סיכונים, קבלת החלטות בשיתוף הלקוח וכל זאת תוך שקיפות מלאה ודיווח שוטף.

שיווק ומכירות

תחום המכירות הוא תחום רחב ומכריע להצלחת כל חברה עסקית. יש חשיבות מכרעת בתכנון אסטרטגיית מכירות לניסיון ניהול רחב של צוותי מכירות גדולים כפי שיש לי, הן של צוותי שטח והן של צוותי מכירות פנים, ואני שמח להעניק מידע זה לחברות וארגונים שרוצים למצות תהליכי מכירה.
הליווי כולל אפיון רחב ומקיף של הלקוחות, תכנון ודיוק תהליכי מכירה, הכשרת אנשי ונשות מכירות וגם, במקרה הצורך, תכנון רגיש ומדוייק של מרכיבי בונוס לצוותי מכירות.

קונספטים ופיתוח רעיונות

ניסיון מולטידיספלינרי בתחומי היצירה השונים מאפשר ראייה רחבה על פיתוח קונספטים בתחומי מדיה שונים.
אני עושה שימוש בשילוב של מגוון רחב של אמצעים הן מעולמות ה-AI והן מעולמות היצירה המסורתיים.
בניית קונספט יכול להיות הן של מוצרים והן של שירותים מתוך ראייה הן "בתוך הקופסה" בהיכרות עם העולמות השונים על האפשרויות והמגבלות שלהם והן "מחוץ לקופסה" בפיתוח של רעיונות חדשים המביאים מגוון דיסיפלינות מתחומים שונים לתוך תהליך הפיתוח של הרעיונות.

פרוייקטי חומרה

תחום החומרה האלקטרונית הוא תחום טכנולוגי מורכב. מזה כעשרים שנה אני פועל בתחום, כיום כמלווה ומנהל פרויקטים חיצוני עבור חברות שפועלות בתחום. בתחום כזה לניסיון ולהיכרות מעמיקה יש חשיבות מכרעת בהצלחת פרוייקטים, חברות ומייזמים בתחום.
מטריית השירותים שאני מספק בתחום זה כוללת החל מחשיבה אסטרטגית לאופן פעולה, דרך מציאת השותפים המתאים ליווי תהליכי פיתוח וייצור ועד ניהול מלא של  פרוייקטים.

כתיבה

שירותי כתיבה הכוללים כתיבה שיווקית, תוכן עסקי, כתיבה טכנית, מאמרים, ביוגרפיה, מכתבים, פוסטים, בלוגים, מערכי הדרכה, תקצירים, תסריטים, ברכות וסיפורים קצרים.
תיאור מילולי נכון יביאו לידי ביטוי נכון את הרעיונות והמטרות של הטקסט.

בואו ניפגש לשיחה ראשונית ללא התחייבות כדי לבחון אפשרויות לשיתוף פעולה. לא בטוחים אם ובמה אוכל לסייע? דברו איתי ונמצא יחד דרך!
יש לכם פרוייקט כלשהו בתחום שלא מופיע פה?
אם זה דורש חשיבה יצירתית, נסו אותי..  :)

צרו קשר

 054-5206314 מעוניינים לשמוע יותר על אחד השירותים? מוזמנים ליצור קשר: אלון

  • Whatsapp
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page